• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/herbalkocaeliizmit?ref=bookmarks
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=905366129009
 • https://twitter.com/LVNTDINCEL
 • https://www.instagram.com/kilo_mucizesi_oksan
 
  • BAĞIMSIZ HERBALIFE NUTRITION ÜYESİ 0536 612 9009
  • Merhaba Biz Levent Dinçel ve Okşan Dinçel Size Herbalife Ürünleri İle İlgili Danışmanlık Yapmaya Hazırız.
HERBALIFE
İPUÇLARI
ANKET
NEDEN EK GIDA TAKVİYESİ KULLANMALIYIZ !!!!

Hakkımızda

                                farkı hissedin !!!

Kendinizi en güzel halinizle hayal edin...

  Merhaba bu siteyi meydana getirmemizin amacı günümüzde birçok etkenden dolayı bozulan yeme alışkanlıklarımızın formumuzu ve sağlığımızı tehdit eder hale geldiğini anlatabilmek, bu tehdit karşısında nasıl destek alabileceğimizin altını çizmektir.

Görevimiz sizi bilgilendirmek ve talebiniz doğrultusunda gıda takviyelerimizin yardımı ile iyi bir kilo kontrolü sağlamanız konusunda yardımcı olmaktır. Ürünlerimiz sağlıklı ve dengeli  beslenmeye destek sağlar. Minimum kalori içeren öğünümüz  optimum beslenme sağlayarak vücudun forma girmesine destek verir.

 Kalorisi düşük, besin değeri yüksek inanılmaz bir lezzet

    Siz de iyi görünmek, iyi hissetmek istiyorsanız sitemize  hoşgeldiniz.


Herbalife International Şirketi Hakkında Bilgiler...

                                                                                   

                  

   33 yıldır dünyada 15 yıldır Türkiye'de faaliyet gösteren Herbalife firmasının kurucusu Mark Huges annesinin diyet hapları ile ilgili ölümünden sonra dünyanın beslenme alışkanlıklarını değiştirmek için yola çıkmıştır...  Bu amaç için çalışmaya başladığında bir kişiydi Mark... Şu anda Herbalife firması 80 ülkede faaliyette ve  2 milyon distribütöre ulaştı.. Bizler Herbalife Bağımsız Distribütörleri olarak bu görevi özenle yerine getireceğiz.

       Herbalife'ın muhteşem ürünleri herbiri alanında kariyer yapmış bilim adamları tarafından dizayn edilerek kontrolleri yapılmaktadır. Beslenme Danışma Kurulumuzda 1998 yılında Nobel Tıp Ödülü almış olan Prof.Dr.Louis Ignarro nun olması bizim için ayrıca bir gurur kaynağıdır.

        Günümüzde gıda kalitesinin çok düşmesinden dolayı artık en küçüğümüzden en büyüğümüze kadar herkes kaliteli bir hayat istiyorsa kesinlikle Gıda Takviyelerinden yararlanmalıdır. Yaralanırken de kullanacağı ürünlerin kalitesi ön plana çıkıyor. Herbalife ürünleri bu konuda 33 yıldır kendini kanıtladığı için sektörün lider firması olmaya devam ediyor.

        2003 yılında Şirketin CEO'su olark göreve başlayan Michael O. Johnson Walt Disney'de 13 yıl çalışıp çizgiyi marka yapmış bir kişidir. Herbalife firmasını da marka yapma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Herbalife 16 Aralık 2004 yılından beri şirketler için bir prestij vesilesi olan Newyork (NYSE) Borsasında işlem görmesi ve 10 Milyar Dolara yaklaşan  cirosu ile güven veren devasa bir şirket olmuştur ve hızla büyümeye devam etmektedir.

 

       

 Bir çok takımın, sporcunun beslenme sponsorluğunu yapan Herbalife Firması sporcu beslenmesi ile ilgili ürün geliştirme çalışmalarına devam etmektedir.... 
        

 

ÜYELİK BİLGİLERİ
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam36
Toplam Ziyaret373590
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar5.74305.7660
Euro6.33076.3561
TAKVİM
SİTE HARİTASI
GOOGLE TRANSLATE