• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/herbalkocaeliizmit?ref=bookmarks
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905366129009
  • https://twitter.com/LVNTDINCEL
  • https://www.instagram.com/kilo_mucizesi_oksan
 
    • BAĞIMSIZ HERBALIFE NUTRITION ÜYESİ 0536 612 9009
    • Merhaba Biz Levent Dinçel ve Okşan Dinçel Size Herbalife Ürünleri İle İlgili Danışmanlık Yapmaya Hazırız.
HERBALIFE
İPUÇLARI

Karın Bölgesinde Yağlanma

 karın bölgesi herbalife 0536 612 9009

  Viseral yağ, karaciğer, bağırsaklar, böbrekler ve mide etrafında biriken yağlanmadır. Bu tarz bir yağlanmada pek çok sebep sayılabilir.
   -Beyaz undan yapılan her türlü yiyecek, cipsler, şekerli içecekler, tatlılar işlenmiş gıdalar olarak nitelendirilir, bu yiyecek ve içecek çeşitleri direk olarak karın bölgesi ve bel bölgesinde yağ olarak birikir.
   -Kadınlarda ekstra olarak menopoz döneminde östrojen ve progesteron hormonu üretimi yavaşlar, bu yavaşlama da yağların bedenimizden atılmasını zorlaştırır. Atılması ve yakılması zorlaşan bu yağlar da bel ve karın bölgesine yerleşir. 
   -Stres, vücudu özellikle yağı tutmak ister bir hale getirir. Stres hormonu olan kortizol yüzünden de karın bölgesindeki yağlanma çok rahat fazlalaşır.
   -Az uyku uyumak da karın ve bel bölgesinin formunu bozabilir. 6- 7 saatten az uyuyorsanız tehlike çanları çalmaya başlamış demektir. Düzenli ve sağlıklı bir uyku forma girmenize %30 katkı sağlar.
   -Günlük öğün miktarını azaltmak ve işlenmiş şekerli gıdaları çok tüketmekte sebepler arasında sayılabilir.
  
 karın bölgesi herbalife 0536 612 9009 

   Karın ve bel bölgesinde yağlanmadan bahsetmek için bel ölçüsü almak en önemli göstergelerden biridir. Kadınlarda 80 cm, erkeklerde ise 94 cm üzeri yağlanma habercisidir. Kişinin zayıf olması karın bölgesinde yağ birikimini engellemez, düzensiz ve kötü beslenme sonucu karın ve bel bölgesinde yağlanma artabilir. Yağlanma dediğimiz olayı şöyle bir kafanızda canlandırın, bütün hayati organlarımızın etrafını yağ sarmış ve bu yağın içerisinde organlar çalışmaya çalışıyor. Nekadar verimli çalışabilirlerki, nitekim belli bir zaman sonunda aksamalar başlıyor. Özellikle de kalp ve damar sistemi hastalıkları, karaciğer yağlanması, tip 2 diyabet, insülin direnci gelişimi ve vücut dengemizi bozacak bir çok hastalığın sebebi olabiliyor. Tabi ki ayrıca da aynaya baktığımızda ve giysi almaya gittiğimizde psikolojimizi de bozabiliyor.
   Karın ve bel bölgesini forma sokacak özel bir diyet yok. Bu tarz bir yağlanma sadece egzersiz ile çözümlenemeyecek kadar ciddi bir durumdur. Karın bölgesindeki yağlanmanın önüne geçebilmek için, egzersiz ile desteklenmiş hareketli bir yaşam ve lif oranı yüksek, çoklu doymamış yağ oranı yüksek yağları( zeytinyağı, ayçiçek yağı, balık yağı), sebze ve protein içeren, sağlıklı bir beslenme düzenine geçmek gerekiyor.
   Herbalife ürünleri ile bu geçişin daha kolay yaşanmasına destek olmaya çalışıyor. Herbalife ürünleri ve Herbalife danışmanları yaptıkları tespit ve tavsiyeler ile yaşam kalitemizin ve sağlık kalitemizin daha iyi yerlere gelmesine yardımcı oluyorlar.  www.kilokontrolyolu.com
    

Yorumlar - Yorum Yaz
ÜYELİK BİLGİLERİ
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam65
Toplam Ziyaret623998
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
TAKVİM
SİTE HARİTASI
GOOGLE TRANSLATE