• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/herbalkocaeliizmit?ref=bookmarks
  • https://plus.google.com/108258546280820849318/posts?hl=tr
  • https://twitter.com/LVNTDINCEL
    • BAĞIMSIZ HERBALIFE NUTRITION ÜYESİ 0536 612 9009
    • Merhaba Biz Levent Dinçel ve Okşan Dinçel Size Herbalife Ürünleri İle İlgili Danışmanlık Yapmaya Hazırız.
HERBALIFE
ANKET
NEDEN EK GIDA TAKVİYESİ KULLANMALIYIZ !!!!

Düzce İlçesi

düzce merkez  

Düzce, Batı Karadeniz Bölgesinde bulunan, geçmişi Hititlere ve 15.yüzyıla kadar dayanan bir ilimizdir. Etrafı dağlarla çevrili olan Düzce ovası, ilk önceleri bataklık bir halde idi. Romalılar döneminde bataklıklar ıslah edilerek tarım arazisi haline getirilmiştir. Romalılardan sonra Bizanslıların eline geçen bölge, Osman gazi zamanında ise Osmanlı İmparatorluğu hakimiyetine geçmiştir. Bu dönemde hızla gelişmeye başlayan bölge, Cumhuriyet döneminde ise adeta parlayan bir yıldız olmuştur. D100 ve TEM karayollarının da kenarında olması Düzce'nin cazibesine çok büyük destek sağlamıştır. 17 Ağustos ve 12 Kasım depremlerini yaşayan Düzce ciddi hasarlar almıştır. Bu yaraların daha çabuk sarılabilmesi için Düzce il statüsüne çıkarılmıştır.
 
Düzce doğa görünümü

 Yedi ilçeden oluşan Düzce, fındık üretiminde çok ciddi rekolteye sahiptir. Akçakoca ilçesinden denize açılan Düzce, deniz turizminde de iddialıdır. Bunun yanında yayla turizmi, golf turizmi, tarihi yerlerin gezilebilmesi ile ilgili turizm dalları gelişmiştir.
   Bu hızlı gelişmeye paralel olarak artan nüfus  ve hızlı yaşamın getirdiği, dengesiz beslenme problemleri için de Düzce halkının yardımına firmamız koşuyor. İl genelinde beslenme seminerleri, ücretsiz vücut analizleri yaparak halk ile içiçe farkındalık yaratmaya çalışıyor, firmamız danışmanları. Sizde hemen bir danışmanımız ile irtibata geçin ve bu hizmetten faydalanın. www.kilokontrolyolu.com


Düzce

Yorumlar - Yorum Yaz


ÜYELİK BİLGİLERİ
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret302962
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar5.33755.3589
Euro6.05236.0765
TAKVİM
SİTE HARİTASI
GOOGLE TRANSLATE