• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/herbalkocaeliizmit?ref=bookmarks
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905366129009
  • https://twitter.com/LVNTDINCEL
  • https://www.instagram.com/kilo_mucizesi_oksan
 
    • BAĞIMSIZ HERBALIFE NUTRITION ÜYESİ 0536 612 9009
    • Merhaba Biz Levent Dinçel ve Okşan Dinçel Size Herbalife Ürünleri İle İlgili Danışmanlık Yapmaya Hazırız.
HERBALIFE
İPUÇLARI

Bolu İlçesi

Bolu manzarası   Bolu ili merkez ve Göynük, Seben, Mudurnu, Kıbrıscık, Dörtdivan, Mengen, Gerede, Yeniçağa olmak üzere 8 ilçeden oluşmaktadır. Nüfusun çoğunluğu şehirsel alanda yaşamaktadır. Bolu ilini çevreleyen dağlar, zengin orman yataklarıdır. Coğrafi yapısı ile alakalı ormanların içinde küçük gölcükler meydana gelmiştir. Abant gölü ve Yedi göller bunların en önemlilerindendir. Jeotermal ve normal su kaynakları bakımından da Bolu ciddi anlamda zenginlik yaşamaktadır.

Bolu gece manzarası

  Daha önce 16 ilçeden oluşan Bolu, Düzce ilçesinin il olması ile merkez ve 8 ilçeye düşmüştür. Bolu da köyler dağınık olarak yerleşmiştir. Bolu ilinde okuma yazma oranı % 90 ların üzerinde seyretmektedir. İlde, eğitim ve öğretime çok büyük değerler katan Abant İzzet Baysal Üniversitesi bulunmaktadır. Bu üniversite Bolu' nun ekeonemik ve sosyal hayatına çok büyük getiriler sağlamaktadır. Doğal güzellikleri ile her zaman ön planda olan Bolu, kültür ve tarih çeşitliliği ile de dikkatlaeri üzerine toplamaktadır.Bu özelliklerini turizm getirisi olarak arttırmak içinde çalışmalar hızla devam etmektedir.
 bolu
  Bolu ilindeki yüksek okuma yazma oranı, insanların her anlamda daha bilinçli olabileceğini düşündürmektedir. Eğitim, sağlık, beslenme, sosyal hayat vb. gibi alanlarda reel ve pozitif yorumlarda bulunabileceklerdir. Biz bunlardan beslenme konusuna değinmek istiyoruz. Fast food yiyecek sektörünün hızla yayıldığı ve paralel olarak da aşırı kilolar ile obezitenin arttığı bir dönemde, bilinçli Bolu halkına nasıl Sağlıklı ve dengeli beslenebileceğimizi, nasıl kilolarımızı kontrol edebileceğimizi anlatmak için firmamız üyeleri olarak yola çıktık ve firmamızın ürünleri ile Bolu halkına yardım etmeye kararlıyız. Sadece bize ulaşıyor olmanız yeterli! www.kilokontrolyolu.com


Bolu 


Yorumlar - Yorum Yaz
ÜYELİK BİLGİLERİ
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam65
Toplam Ziyaret623998
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
TAKVİM
SİTE HARİTASI
GOOGLE TRANSLATE