• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/herbalkocaeliizmit?ref=bookmarks
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905366129009
  • https://twitter.com/LVNTDINCEL
  • https://www.instagram.com/kilo_mucizesi_oksan
 
    • BAĞIMSIZ HERBALIFE NUTRITION ÜYESİ 0536 612 9009
    • Merhaba Biz Levent Dinçel ve Okşan Dinçel Size Herbalife Ürünleri İle İlgili Danışmanlık Yapmaya Hazırız.
HERBALIFE
İPUÇLARI

Kuru Ciltler İçin 6 Cilt Bakım Önerisi

   KURU CİLTLER İÇİN 6 CİLT BAKIM ÖNERİSİ

  1- Sıcak suya hayır deyin;
Sıcak su cildinizde bariyer görevi gören doğal yağların yok olmasına neden olur.
  2- Nazik olun;
Cildinizi çok sert ovalamaktan ve keselemekten kaçının, çünkü cildinizi tahriş edebilir ve sertleşmesine neden olabilir. Ayrıca hassas ciltlere uygun temizleyicilerin kullanılmasıda önemlidir. Sert deodorant ve deterjan içeren ürünler, cildinizde ekstra kuruluğa ve tahrişe neden olabilir. Son olarak cildinizi durulamayı unutmayın. Temizleyici ürünler cildinizde kalırsa, kuruluğa ve kaşıntıya yol açabilirler.
  3- Anahtar sözcük koruma; UVA ve UVB ışınlarının yol açtığı hasar cildimizin yanmasına sebep olmakla kalmaz, aynı zamanda yaşlanmayı hızlandırır. Sadece yazın değil, tüm yıl boyunca güneş bakım ürünlerini kullanmanız gerekir. Güneş ışınlarına karşı maksimum günlük koruma için cilt tipinize uygun geniş spektrumlu güneş bakımı sağlayan kuruluğu azaltmaya yardımcı olacak koruyucu bir nemlendirici kullanmayı ihmal etmemelisiniz.
  4- Sadece erkekler için; Pek çok erkek cilt kuruluğundan şikayetçidir. Traş kuru ciltleri daha da tahriş edebilir. Unutmayın, jilet her cildinize değdiğinde doğal yağlarda yok olur. Tahrişi önlemek için kullandığınız jiletin keskin olmasına dikkat edin. Her zaman tercihen nemlendirici özelliği olan traş kremi yada jeli kullanın. Traş sonrası kullanılan alkol bazlı ürünler cildinizin daha fazla kurumasına neden olabilir.
  5- Nemlendirin, nemlendirin, nemlendirin; Banyodan veya duştan çıktıktan hemen sonra cildiniz hala nemliyken nemlendirici sürün. SPF içeren gündüz kreminin yanısıra, yatmadan önce daha zengin bir içeriği olan yenileyici bir gece kremi kullanmayı ihmal etmeyin. Tüm vücudunuza süreceğiniz bir vücut losyonu ya da jeli ile vücudunuzda kuruluğu ve kaşıntıyı önleyebilirsiniz.
  6- Bol sıvı alın; Cildinizi dıştan nemlendirmeyi konuştuğumuza göre, içten nemlendirmenin önemine değinebiliriz. Gün boyu sıvı almak, hem vücudunuzu hem de cildinizi nemli tutar. Nemlendirme için sıvı alın.

Yorumlar - Yorum Yaz
ÜYELİK BİLGİLERİ
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam57
Toplam Ziyaret623990
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
TAKVİM
SİTE HARİTASI
GOOGLE TRANSLATE