• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/herbalkocaeliizmit?ref=bookmarks
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905366129009
  • https://twitter.com/LVNTDINCEL
  • https://www.instagram.com/kilo_mucizesi_oksan
 
    • BAĞIMSIZ HERBALIFE NUTRITION ÜYESİ 0536 612 9009
    • Merhaba Biz Levent Dinçel ve Okşan Dinçel Size Herbalife Ürünleri İle İlgili Danışmanlık Yapmaya Hazırız.
HERBALIFE
İPUÇLARI

Yüz Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

YÜZ TEMİZLİĞİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN                                       NOKTALAR

 
Cilt temizliği yalnızca " yüzünüzü yıkamanın" süslü bir şekilde ifade edilmesidir. Her ne olursa olsun herkesin mutlaka yüzünü yıkaması gerekir! Temizleme gündüz ve gece cilt bakım rutininizin ilk ve tartışmasız en önemli basamağıdır. Temizleyiciler, cildinizin yüzeyinden kir, yağ ve yabancı maddeleri gidermeye yardımcı olur. Bu temizleyiciler gün sonunda makyaj çıkarmak için de mükemmeldir. Unutmayın hem sabah güne başlarken, hem de gece yatmadan evvel cildinizi mutlaka temizlemelisiniz.
  Cildinize uygun olan temizleyiciyi seçmek çok önemlidir. Eğer kuru bir cilde sahipseniz sülfat içermeyen normal bir temizleyici tercih edin. aloe Vera gibi mükemmel nemlendirme içerikleri sunan ürünleri tercih edin.
  Eğer cildiniz yağlı ise fazla yağın T bölgesinde toplandığını fark edeceksiniz. T bölgesi, alın, burun, çene ve yanakların iç tarafını kapsar. 
  Her sabah ve akşam cildinizi temizlediğinizde, cildiniz daha canlanmış gözükecektir. Özellikle yorgun olduğunuz akşamlarda bu tavsiyeleri uygulamak sizi zorlayabilir. Ancak bu tür zamanlarda başucunuzda temizleme mendilleri bulundurmanız işinizi kolaylaştırabilir. Bu makyajınız ile uyumanızdan çok daha iyidir.
  Ayrıca, yüzeydeki kiri, yağı ve makyajı silmek tonik, serum ve nemlendiriciler gibi diğer cilt bakım ürünlerinizin cildinize çok daha nüfuz etmesini sağlayacak ve böylece cilt bakım rutininizin maksimum derecede faydasını göreceksiniz. Mükemmel bir temizleme deneyimini için taze ve doğal kokulara sahip, temizleyici Jojoba taneleri ve Aloe Vera içeren temizleyicileri tercih edin. 
  Cilt tipiniz belirli aralıklarla değiştiğinden, bir kaç farklı temizleyici bulundurmak her zaman iyidir. Duşa girmeden aynada kendinize bir göz atarak, hangi temizleyiciyi kullanmanız gerektiğini belirleyebilirsiniz. Şunu kabul etmeliyiz ki, bazı sabahlar yağlı, bazı sabahlar ise kuru bir cilt ile uyanırız. İşte bu yüzden iki cilt tipi içinde birer temizleyici bulundurarak bu duruma hazırlıklı olmalıyız.

Yorumlar - Yorum Yaz
ÜYELİK BİLGİLERİ
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam41
Toplam Ziyaret620453
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar32.098532.2271
Euro34.815134.9546
TAKVİM
SİTE HARİTASI
GOOGLE TRANSLATE