• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/herbalkocaeliizmit?ref=bookmarks
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905366129009
  • https://twitter.com/LVNTDINCEL
  • https://www.instagram.com/kilo_mucizesi_oksan
 
    • BAĞIMSIZ HERBALIFE NUTRITION ÜYESİ 0536 612 9009
    • Merhaba Biz Levent Dinçel ve Okşan Dinçel Size Herbalife Ürünleri İle İlgili Danışmanlık Yapmaya Hazırız.
HERBALIFE
İPUÇLARI

SIK SORULAN SORULAR

-- Herbalife ürünlerinin kalitesine güvenebilirmiyim?

 Herbalife ürünleri kalite ve etkileri ile tanınmaktadır. Herbalife ürün geliştirme ve test programlarında yer alan dünya çapında tanınmış bilimadamlarından oluşan bir ekibe sahiptir. USA Californiadaki UCLA üniversitesi bünyesinde 2 adet araştırma ve geliştirme labratuvarına sahiptir. 2010 Mayıs ayından itibaren de Profesör Doktor Banu ÇAYCI da ülkemiz adına Herbalife Beslenme danışma Kurulunda görev almıştır.

-- Herbalife zayıflama ilacı mıdır?

 Herbalife bir zayıflama ilacı değildir. Herbalife sağlıklı beslenme ürünleri ile insanların yaşam kalitesini artırma konusuna kendini adamış sektöründe lider bir firmadır. Formül 1 Besleyici Shake vücuda gerekli olan besin vitaminleri verirken düşük kalorisiyle vücudun fazlalıklarını atmasına destek olur. 

-- Herbalife ürünlerini nereden temin edebiliriz.

 Herbalife ürünlerini sadece Herbalife Bağımsız Üyelerinden temin edebilirsiniz. 

-- Herbalife zararlı mıdır?

 Herbalife zararlı değildir. Herbalife ürünleri gıda takviyesidir. İç Beslenme Ürünlerimiz Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından, onaylıdır.

-- Herbalife ürünlerini kullanırken, hiç kebap yemeyecek miyiz?

Herbalife ürünleri, normal beslenme düzenimize sağlıklı ve dengeli beslenme anlamında destek olmak için dizayn edilmiştir. Herbalife ürünlerini kullanırken normal gıdaları da tabiki kullanacağız, ama özellikle porsiyonlarına danışmanınız ile birlikte karar vererek.

-- Herbalife ürünlerini sporcularda kullanabilirmi?

 Herbalife sağlıklı ek gıda takviyeleri, bir çok sporcu tarafından beslenme düzenlerine destek amacı ile kullanılmaktadır. Sporcular antreman ve müsabaka zamanlarında vücutlarına çok yüklenirler ve bir sonraki aktiviteye vücutlarını her şeyiyle hazırlamak durumundalar. Böyle oluncada Herbalife kimsayal madde içermeyen, doping sayılmayan, güvenilir ve kaliteli besin, vitamin, mineral destekleri ile sporcuların imdadına yetişiyor. Önceki dönem dünyaca ünlü futbolcu Messi ile kendini tanıtırken, şu anda Cristiano Ronaldo' nun sponsorluğunu yapmaktadır. Herbalife şu anda Cristiano Ronaldo ile sporcu ürün konseptini daha da geliştirmek için işbirliği yapmaktadır.Yorumlar - Yorum Yaz
ÜYELİK BİLGİLERİ
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam41
Toplam Ziyaret620453
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar32.098532.2271
Euro34.815134.9546
TAKVİM
SİTE HARİTASI
GOOGLE TRANSLATE