• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/herbalkocaeliizmit?ref=bookmarks
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905366129009
  • https://twitter.com/LVNTDINCEL
  • https://www.instagram.com/kilo_mucizesi_oksan
 
    • BAĞIMSIZ HERBALIFE NUTRITION ÜYESİ 0536 612 9009
    • Merhaba Biz Levent Dinçel ve Okşan Dinçel Size Herbalife Ürünleri İle İlgili Danışmanlık Yapmaya Hazırız.
HERBALIFE
İPUÇLARI

Adapazari İlçesi ve Çevresi

adapazari


 Bir çok insanın gönül rahatlığı ile formda kalmak, kilo kontrolu yapmak ve sağlıklı beslenmeye destek olmak için kullandığı gıda takviye ürünlerini, Dünyaca ünlü birçok sporcu da performanslarını korumak ve arttırmak amacı ile doping maddeleri içermeyen, gıda takviyelerini kullanmaktadır. Bunu yapmalarının en büyük sebeplerinden biri, müsabaka veya antreman esnasında vücutlarının kaybettiği her türlü besin, vitamin ve minerali tekrar yerine koyarak bir sonraki aksiyona vücutlarını hazırlamaktır. Çünkü antreman esnasında vücutlarının kaybettiği tek şey ter değildir. Ter ile birlikte magnezyum, potasyum, iyot ve bunun gibi daha bir çok vitamin ve minerali kaybeder. Kaybettiklerini en kısa sürede yerine koyması gerekir.

 adapazari

  Şöyle anlatmaya çalışalım isterseniz; bir futbolcu maça çıkıyor ve o kadar çok kalori yakıyor, su, vitamin, mineral, demir, magnezyum vs. kaybediyor ki bir sonraki maç veya antremana hazırlanma süresi tahmini 3 gün diyelim. Öte yandan yaptığı bir maçın ardından, doping ve kimyasal maddeler içermeyen, bitkisel ek gıda takviyelerinden destek alırsa bir sonraki aksiyona vücudunu hazırlama süresi 1 gündür.
   Sporcuların kafalarında bir soru işareti kalmadan, gönül rahatlığı ile kullanabileceği, bütün doping testlerinden geçmiş, yani içinde hiçbir şekilde kimyasal içermeyen, dopingli madde korkusuna yer vermeyecek ürünler, kalite ve güvenilirliği tescillenmiş, sağlıklı beslenme firmalarından temin edilmelidir. Milli sporcularımızdan bir kısmına da firmamız sponsorluk yapmaktadır.

adapazari, Sakarya


Sakarya, Adapazarı

#kilokontrolyolu

Yorumlar - Yorum Yaz
ÜYELİK BİLGİLERİ
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam111
Toplam Ziyaret614212
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar31.983632.1117
Euro34.634834.7735
TAKVİM
SİTE HARİTASI
GOOGLE TRANSLATE