• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/herbalkocaeliizmit?ref=bookmarks
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905366129009
  • https://twitter.com/LVNTDINCEL
  • https://www.instagram.com/kilo_mucizesi_oksan
 
    • BAĞIMSIZ HERBALIFE NUTRITION ÜYESİ 0536 612 9009
    • Merhaba Biz Levent Dinçel ve Okşan Dinçel Size Herbalife Ürünleri İle İlgili Danışmanlık Yapmaya Hazırız.
HERBALIFE
İPUÇLARI

Herbalife Distribütörlüğü ve İş Fırsatı

 Türkiye Herbalife 0536 612 90 09


 
HERBALIFE DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ VE İŞ FIRSATI
 
 
Türkiye artık ekonomi olarak bir kişinin çalışıp çok kişiye baktığı günleri geride bırakıp herkesin gücü nispetinde çalışıp aile ekonomisine fayda sağlamaya çalıştığı bir döneme girmiştir. Hal böyle olunca da, kalıcı ve sağlıklı bir iş bulup çalışmakta giderek zorlaşmaya başladı. İş bulmak bir dert, iş bulunduğunda kabul edilmek ayrı bir dert olarak ortaya çıkıyor. O iş için kalifiyemisiniz, öğrenim durumunuz, tecrübeniz, yaşınız, cinsiyetiniz hepsi ayrı ayrı seçim konusu oluyor. Bunun yanısıra bir de kazançların düşük olması, insanları bir iş yerine bir kaç işte birden çalışmaya zorluyor.
  Fakat, bu durumda da insanlar kaos yaşıyor. Bir tane işi bile bulmakta zorlanırken ikinci veya üçüncü bir işi nasıl bulacaklar. Bu zorlanmalardan dolayı ortaya ek gelir elde etmeyi sağlayacak, ama bunu sağlarkende asıl işe zarar vermeyecek, mesaisi isteğe göre ayarlanabilecek sektörler oluşmaya başladı. Burada amaç asıl işimize zarar vermeden yarı zamanlı veya tam zamanlı ( parttime veya fulltime), gelir yada ek gelir elde etmek. Böyle bir gelir elde edilebilecek en önemli yerler, Network Marketing sistem ile çalışan şirketlerdir.
  Network Marketing sistemde, vergi mükellefi mecburiyeti olmadan, reklam parasına gerek duymadan (yüz yüze), distribütörlükler vererek, sağlam bir organizasyon kurarak sürekli ve artan bir gelir sağlamak çok kolaydır. Fakat bu sistemde hangi firma ile çalışılacağı konusu çok önemlidir.
  Şirketin;
  - Doğrudan Satış Derneğine üye olup olmadığına
    bakılmalıdır.
  - Her zaman geçerliliğini sürdürebilecek bir sektör
    olmalıdır ( gıda, kozmetik vb).
  - En az beş yıl süre ile piyasada olmalıdır.
  - Piyasaya kaliteli ve güvenilir ürünler sunuyor
    olmalıdır.
  - Sağlam bir kazanç planına sahip olmalıdır.
  - Asla merdiven altı bir şirket olmamalıdır.
  Bütün bu anlattıklarımızın ışığında Herbalife şirketi parlamaktadır. Herbalife International 1980 yılından bu yana tüm dünyada günden güne büyüyerek, sağlıklı beslenme ve ek gıda takviyeleri sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. 18 yaşını doldurmuş herkes dil, din, ırk, cinsiyet, meslek, eğitim düzeyi, engel ve kariyer gözetmeksizin Herbalife Bağımsız Distribütörü olabilir. Herbalife Distribütörü olduğu andan itibaren de yarı zamanlı veya tam zamanlı olarak kazanç elde etmeye başlayabilir. Herbalife herkesin dilediğince kazanç elde edebileceği bir sistem üzerine kurulmuştur. Herkes kendi kazancını belirleyebilme özgürlüğüne sahiptir. Kalitesi ve güvenilirliği kanıtlanmış Herbalife ürünleri ile çalışırken hayal ve hedeflerinizin size aslında çok da uzak olmadığını göreceksiniz. Dilediğniz kadar zaman ayırarak hem kendi yaşam kalitenizi, hem de sevdiklerinizin yaşam kalitesini yükseltebilir, öte yandan dilediğiniz kadar kazanç elde edebilir, sağlam bir organizasyon kurarak sürekli ve artan gelir elde etme hakkına sahip olabilirsiniz. Herbalife iş fırsatında sizi engeleyebilecek tek unsur ancak, kendiniz olabilirsiniz, önünüzde başka hiçbir engel olamaz. Hayatta sadece vazgeçenler kaybedenlerdir.
  Dilerseniz hemen şimdi bu siteden online olarak Herbalife Bağımsız Distribütörü olabilirsiniz.

Herbalife Üyesi olma aşamasında sizden istenecek olan

SPONSOR ID NOSU: T108241274
SPONSOR SOYADININ İLK ÜÇ HARFİ:  din

Biz size her konuda yol göstermek için, her zaman buradayız. 0536 612 9009  
www.parttimegelir.com

Yorumlar - Yorum Yaz
ÜYELİK BİLGİLERİ
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam45
Toplam Ziyaret620457
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar32.098532.2271
Euro34.815134.9546
TAKVİM
SİTE HARİTASI
GOOGLE TRANSLATE