• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/herbalkocaeliizmit?ref=bookmarks
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905366129009
  • https://twitter.com/LVNTDINCEL
  • https://www.instagram.com/kilo_mucizesi_oksan
 
    • BAĞIMSIZ HERBALIFE NUTRITION ÜYESİ 0536 612 9009
    • Merhaba Biz Levent Dinçel ve Okşan Dinçel Size Herbalife Ürünleri İle İlgili Danışmanlık Yapmaya Hazırız.
HERBALIFE
İPUÇLARI

Herbalife Türkiye' nin Dünü Bugünü


  HERBALIFE TÜRKİYE' NİN DÜNÜ BUGÜNÜ

  Herbalife International şirketi 1980 yılında Amerika' da kurulmuştur. Türkiye de ise  Herbalife International şirketi 1998 yılında resmi makamlardan, ürünler ve ticaret yapabilmek için gereken tüm izinleri alarak, tek bir adresten ve depodan faaliyetlerine başlamıştır. Doğrudan satış derneğine de üye olarak tamamen yasal ve güvenilir orta sağlamıştır. Açıldığının ilk yıllarında yurt dışından bir çok distribütör Türkiye' ye gelerek ürünleri ve çalışma sistemini yeni oluşan pazarda, Türk Herbalife distribütörlerine anlatmışlar ve eğitmişlerdir.
   Türkiye' de Herbalife şirketi yer edinebilmek için, sağlıklı ve dengeli beslenme ürünlerinden oluşan portföyünü, kilo kontrolu üzerinde yoğunlaştırmış, algıyı bu yöne çekmiştir. Çünkü o yıllarda, Türk halkının %95 i kadar nüfusuna sağlıklı beslenmek için gıda takviyelerinden destek almaları gerektiğini anlatabilmek mümkün değildi. Bu yüzden de distribütörler tüm algıyı zayıflama veya kilo alma üzerine yoğunlaştılar. Bu yönlenmede de çok başarılı oldular.
   Fakat geçen zaman ve gelişen beslenme fikirleri artık Herbalife şirketinin ve Herbalife ürünlerinin kendi özü olan sağlıklı ve dengeli beslenme düzenine destek olma vizyonunu su yüzüne çıkarmaya başladı.
   Bugün Herbalife ürünleri, Herbalife çalışma sisteminin bir adım önüne geçmiştir. Bundan birkaç yıl önce ne olursan ol yeterki gel, bu işi yap tarzındaki söylemler, yerini önce ürün kullan ne işe yaradığını gör. Çevrendeki ihtiyacı olan insanlara nasıl yardım edebileceğini anla ve onlara bu ürünleri ulaştır. Bunu yaptıktan sonra bu muhteşem Herbalife ürünlerinden insanlara tavsiye ederek nasıl kazanç elde edebilirim diyorsan, o zaman sana çalışma sistemini anlatalım ve bu işi sana öğretelim görüşü kabul görmüştür. Kısa bir sürede de bu görüşün ne kadar doğru olduğu kanıtlanmıştır.
   Şu anda Türkiye Herbalife hızla büyüme kaydetmektedir. Herbalife, distribütörlerin eğitimine çok büyük önem veriyor. Türkiye' nin her yerinde şirket tarafından veya distribütörler tarafından küçüklü, büyüklü eğitimler organize ediliyor. Böylece herbalife distribütörleri insanlara neyi ve nasıl tavsiye edeceklerini çok iyi biliyorlar.
   Herbalife, Türkiye' nin de aralarında bulunduğu 100 civarındaki ülkede insanların yaşam kalitesine dokunmayı, dlerlerse hayat şartlarını iyileştirebilecek bir iş imkanı sunmayı kendine amaç edinmiştir. Yıllardır bu böyle gelmiş, inancımız odur ki daha uzun yıllar amacına daha da yakınlaşarak, gelişerek, büyüyerek devam edecektir. 0536 612 90 09  www.kilokontrolyolu.com


Yorumlar - Yorum Yaz
ÜYELİK BİLGİLERİ
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam95
Toplam Ziyaret629747
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar32.921033.0530
Euro35.842835.9864
TAKVİM
SİTE HARİTASI
GOOGLE TRANSLATE