• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/herbalkocaeliizmit?ref=bookmarks
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905366129009
  • https://twitter.com/LVNTDINCEL
  • https://www.instagram.com/kilo_mucizesi_oksan
 
    • BAĞIMSIZ HERBALIFE NUTRITION ÜYESİ 0536 612 9009
    • Merhaba Biz Levent Dinçel ve Okşan Dinçel Size Herbalife Ürünleri İle İlgili Danışmanlık Yapmaya Hazırız.
HERBALIFE
İPUÇLARI

Gizli Kaloriler

herbalife telefonu: 0536 612 90 09

             Gizlenen Kaloriler;
  Farkında olmadığınız kaloriyi tüketebileceğiniz 5 alan bulunur. 
   Etiketler; markete gittiğimizde gıda maddeleri üzerindeki etiketleri incelerken porsiyon sayısına dikkat etmeliyiz. Bazen etiket üzerinde 1 porsiyon yazdığı halde o üründen 1'den fazla porsiyon çıkabilir. 
   Tehlikeli İçecekler; 700 kalori içeren 1 bardak kahve hiç duydunuz mu? Kahvenize kattığınız sütün az yağlı veya yağsız olmasına dikkat etmeliyiz. Asla kahvenize krema katmayın. Alkolü mümkün olduğu kadar suyla seyreltmeye çalışın, böylece hem daha az kalori alıp hem de içkimizi daha uzun süre içebiliriz. 
   Teklifler; arkadaşınızın size teklif edeceği küçük bir bisküvinin zararsız olabileceğini düşünürüz, fakat yanılırız çünkü kilonuzu arttırmaya sebep olabilir. Bu yüzden zararsız gibi görünen küçük tekliflere hayır demeyi bilmeliyiz. Çünkü bunlar birikerek gizli kalori olmaktan çıkarak, fazla kiloya dönüşebilir. 
   Porsiyonlar; yediğimiz yemeklerin 1 porsiyonunun tabağımızda ne kadar yer tuttuğu konusunda mutlaka bilgi sahibi olmalıyız. Bu çok önemlidir. Böylece porsiyonlar her zaman aynı miktarda olur, bizde fazladan kalori almak zorunda kalmayız. Genelde lokantalarda porsiyonlar standart porsiyonların 2-3 katı daha büyük olabilir. Bu yüzden çevrenizdekilerin yediklerini gözleyerek, yemek seçimimizi yapabiliriz. Gözlem önemli.
   Sağlıklı Seçimçoğumuz salatanın sağlıklı bir seçim olduğuna inanır, ama adının salata olması kalorisinin düşük olacağının anlamına gelmez. Salataların çoğunda bol bol yağlı ilaveler, et parçaları, kroton parçaları ve tahıl gevrekleri olabilir. Bu da salatanın kalori miktarını çok yükseltebilir, bu yüzden salatanızın üstüne bol bol mayonez koymadan önce derin derin düşünmeliyiz. 
  Gizli kalorilerden korunmak için yiyecek ve içeceklerimizi kendimizin yapması en iyi yol olacaktır. Böylece yemeklerimizde ne olduğunu bilerek gizli kalorilerden korunmuş olacağız.

 www.bitkiselkilokontrolu.com

       sipariş telefonu: 0536 612 90 09


Yorumlar - Yorum Yaz
ÜYELİK BİLGİLERİ
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam94
Toplam Ziyaret629746
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar32.921033.0530
Euro35.842835.9864
TAKVİM
SİTE HARİTASI
GOOGLE TRANSLATE