• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/herbalkocaeliizmit?ref=bookmarks
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905366129009
  • https://twitter.com/LVNTDINCEL
  • https://www.instagram.com/kilo_mucizesi_oksan
 
    • BAĞIMSIZ HERBALIFE NUTRITION ÜYESİ 0536 612 9009
    • Merhaba Biz Levent Dinçel ve Okşan Dinçel Size Herbalife Ürünleri İle İlgili Danışmanlık Yapmaya Hazırız.
HERBALIFE
İPUÇLARI

Omega 3
  Omega 3 yağ asitleri; uzun zincirli yağ asitleridir. Oksijen, Karbon ve Hidrojen' den oluşur. Çeşitlilik göstermeleri, yapılarındaki karbon sayısı ve bağlanma şekillerine dayanır. Esansiyel yağ asitleri olarak bilinir ve vücut bu yağları sentezleyemez mutlaka dışarıdan almamız gerekmektedir. Omega 3 yağ asitlerinin birçok formu bulunur. Fakat kilit görevi gören ve aldığımız takviyelerde olmasına özen göstermemiz gereken 2 çeşidi vardır. Bunlardan bir tanesi 20 karbonlu olan ve ençok deniz mahsullerinde bulunan EPA ( Eikosapentaeonik ) yağ asidi, diğeri ise yine deniz mahsullerinde bolca bulunan DHA ( Dokosaheksaenoik ) yağ asididir.
  Hayatımızın her evresinde mutlaka almamız gereken bir destektir. EPA ve DHA vücudumuzda farklı yapılara dönüşerek hücre zarımızdan girerler ve hücrelerimize çok büyük destek sağlarlar. Omega 3 yağ asidi kalp ve damar sisteminde kanı incelttiği, damarlarında sertleşmesini önlediğinden çok önemlidir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde ise, anne ve bebek içinde destek alınması çok büyük önem taşır. Bunu şu örnek ile çok rahat anlayabiliriz, beyindeki doymamış yağ asitlerinin hemen hemen %40 kadarı DHA dır. Gözdeki retinada bulunan doymamış yağ asitlerinin ise yaklaşık %60' ı DHA dan oluşmaktadır. Anne için hamilelik süresince önemlidir, çünkü vücudunda bulunanları bebeğe aktarmak zorundadır. Bebek için önemlidir, çünkü bebek de yeterince bu yağ asitlerini almalıdırki ilerleyen zamanda bu eksikliğin sıkıntılarını yaşamasın. Nörolojik vakalarda da çok yatıştırıcı rol oynadığı bilim adamları tarafından açıklanmıştır. Omega 3' ün ağrı, ödem ve iltihab azaltıcı bir desteği olduğundan eklem sağlığı ile ilgili büyük bir yardımı vardır. 
  Çocuklarda ise yaş sınıfına bakılmaksızın göz, beyin, eklem, odaklanma, hücrelerinin sağlığı için uzmanlar tarafından Omega 3 kullanımı tavsiye edilmektedir. Kısacası anne karnında başalayan ihtiyaç, yaşadığımız süre içersindeki her dönemde vücudumuzun farklı bölgeleri için Omega 3 desteğinin şart olduğu gözüküyor.
  Omega 3 bu kadar önemli ise, kullanmak istediğimiz ürünün saflığı ve güvenilirliği ön plana çıkmaktadır. Özellikle kurşun ve civa içermeyen balıkların kullanılması, okside oranlarının iyi incelenmesi önde gelen konulardır. 
  Omega 3 kapsüllerinin saflığı, tazeliği, oksidesini, kalitesini, güvenilirliğini her zaman kontrol altında tutan, Herbalife kulanıcıları kaliteli bir Omega 3 tüketmeleri için hiç bir fedakarlıkltan kaçınmamaktadır. Herbalife distribütörleri aracılılığı ile de Herbalife Omega 3 kapsülleri ve diğer sağlıklı beslenme ürünlerinin tüketimini takip etmektedir. Kısacası gönül rahatlığı ile güvenilir ve kaliteli bir Omega 3 Yağ asidi takviyesi kullanmak istiyorsak, Herbalife Omega 3 kapsüllerini kullanabiliriz.

Yorumlar - Yorum Yaz
ÜYELİK BİLGİLERİ
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam94
Toplam Ziyaret629746
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar32.921033.0530
Euro35.842835.9864
TAKVİM
SİTE HARİTASI
GOOGLE TRANSLATE