• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/herbalkocaeliizmit?ref=bookmarks
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905366129009
  • https://twitter.com/LVNTDINCEL
  • https://www.instagram.com/kilo_mucizesi_oksan
 
    • BAĞIMSIZ HERBALIFE NUTRITION ÜYESİ 0536 612 9009
    • Merhaba Biz Levent Dinçel ve Okşan Dinçel Size Herbalife Ürünleri İle İlgili Danışmanlık Yapmaya Hazırız.
HERBALIFE
İPUÇLARI

Karın Yağlarınızdan ve Stresten Kurtulun

 karın yağları, herbalife


     KARIN YAĞLARINIZDAN VE STRESTEN                                                   KURTULUN

 
Birçok kişi vücudundaki yağlardan şikayetçi. Siz de karın bölgenizdeki inatçı yağlardan şikayetci milyonlarca kişiden biri misiniz?
  Diyet yapıyor, daha çok spor yapmaya çalışıyor fakat yine de bel bölgenizdeki yağlardan kurtulamıyor musunuz? Aktif yaşama atacağınız bir kaç adım, tüm bu yağlardan kurtulmanıza fayda sağlayacak.

  Yağ yakma efsanesi;
 
Üzülerek söylüyorum ki bölgesel yağ yakma diye bir şey yok. Sadece istediğimiz zaman istediğimiz bölgedeki yağları yakma gibi bir şansımız yok. Malesef yüzlerce mekik çekmek, karın yağlarınızı çabucak yakmanız için çare değil. Fakat işin iyi yanı, doğru beslenme ve sporla vücudunuzdaki fazla yağı yakabilirsiniz. Yağlardan arınmış düz bir karın için sizlere verceğim üç tavsiyeyi uygulayın.

  Tavsiye 1: Aktif olmak için kendinize zaman yaratın,
 
Vücudunuzun tek bir bölgesine odaklanarak karın yağlarınızı yakamayacak olmanıza rağmen, egzersizin önemini unutmamanız lazım. Her gün tek bir fiziksel aktivite veya egzersize zaman ayırabilirseniz, kısa zamanda vücudunuzun toparlandığını hissedeceksiniz. 
  Bildiğiniz gibi aktif yaşam ve formda olmak, stresi hayatınızdan atmak için harika bir yoldur. Spor yapmak, sizi günlük hayatın stresinden uzaklaştıracak ve kendinizi önemli hissedeceksiniz. Daha da iyisi spor yaptığınız esnada yiyeceklerden uzak duruyor olacaksınız!

  Tavsiye 2: Derin bir nefes alın,
 
Burnunuzdan nefes alın, bırakın nefesiniz karın bölgenize dolsun ve nefesinizi yavaşça ağzınızdan verin. 5 - 10 defa bilinçli nefes alıp vermek, zihninizi rahatlatır ve sizi canlandırır. Günün stresinin sizi yormasına izin vermeyin. Böylece bir şeyler yeme isteğinizide engellemiş olacaksınız. Aklınıza geldikçe bu nefes alma tekniğini uygulayın. Vücudunuzu ne şekilde değiştirmek, geliştirmek istediğinizi bir düşünün. Bu teknik abur cubur yemenizi engellemeye yardımcı olacaktır ve sporu hayatınızın bir parçası haline getirmenizi sağlayacaktır.

  Tavsiye 3: Omuzlar arkaya karın içeri,
 
Kahve molası yerine esneme ve rahatlama molası sizin için daha iyi olacaktır. Ofisteyken yada telefonda konuşurken basit esneme hareketleri ve egzersizleri yapabilirsiniz. Ayaktayken veya otururken karnınızı 30 saniye boyunca içeri çekin, böylece karın kaslarınızı güçlendirebilirsiniz. Zaman bulduğunuzda ayağa kalkın, omuzlarınızı arkaya alın ve dik yürüyün. Duruşunuzu geliştirmek, daha dikkatli ve daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.
  Hızlı çözümler olmamasına rağmen, spor yapıp, duruşunuzu düzeltip kendinize zaman ayırdıkça kısa sürede kendinizi çok daha iyi hissetmeye başlayacaksınız. Sorunlu olduğunu düşündüğünüz bölgeniz ister karnınız, ister bacaklarınız olsun; düzenli spor ve sabırla görünüşünüzü düzeltebilirsiniz.


Samantha Clayton
Herbalife Global Fitness Eğitim Direktörü


  

Yorumlar - Yorum Yaz
ÜYELİK BİLGİLERİ
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam39
Toplam Ziyaret620451
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar32.098532.2271
Euro34.815134.9546
TAKVİM
SİTE HARİTASI
GOOGLE TRANSLATE