• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/herbalkocaeliizmit?ref=bookmarks
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905366129009
  • https://twitter.com/LVNTDINCEL
  • https://www.instagram.com/kilo_mucizesi_oksan
 
    • BAĞIMSIZ HERBALIFE NUTRITION ÜYESİ 0536 612 9009
    • Merhaba Biz Levent Dinçel ve Okşan Dinçel Size Herbalife Ürünleri İle İlgili Danışmanlık Yapmaya Hazırız.
HERBALIFE
İPUÇLARI

Herbalife Formül 1 Kullanımı

 herbalife telefonu: 0536 612 90 09

  Herbalife ürünleri, insanların günümüzün zorlaşan ve kötüye giden koşulları nedeniyle sağlık ve vücut kaliteleri açısından berbat bir duruma gelmesi sonucunda, ihtiyaç haline gelmiştir. Herbalife ürünleri, iç beslenme ve dış beslenme ürünleri olarak ikiye ayrılır. İnsanların doğumundan ölümüne kadar geçen süre içindeki her dönemde Herbalife ürünlerinin desteğine gereksinim duymaktadır.
  Bir çok ürünü bulunan ek gıda takviyesi sektörünün önde gelen ismi Herbalife' ın bu bölümde Formül 1 Öğün Yerine geçen besleyici shake karışım adını verdiği ürünü ve kullanımı ile ilgili bilgiler bulacaksınız.
  Herbalife Formül 1 ismini verdiğimiz ürün ana öğün yemeğimiz ve en önemli ürünlerimizden bir tanesidir. Aşağı kilo kontrolu, yukarı kilo kontrolu ve ideal kahvaltı programlarının vazgeçilmez ürünüdür. Bu programlarda Herbalife Formül 1 ürününün nasıl kullanıldığını irdeleyelim.

  Aşağı kilo kontrol programında; kilo kaybetmek için günün iki öğününde kullanılması gerekiyor. Sabah kahvaltı öğünü yerine 250 ml yarım yağlı sütün içine iki çorba kaşığı Herbalife Formül 1 den katarak çalkalanıp içilecek, üstüne bir bardak su içilince bu sizin sabah kahvaltınız olacak. Öğlen öğününde ise Herbalife Bağımsız Üyesi olan ücretsiz danışmanınızın önereceği gıdalar ile kontrollu bir yemek yiyebiliriz. Akşam yemeğinin yerine ise sabah yaptığımız Herbalife Formül 1 karışımından aynı miktarda yaparak akşam öğünü olarak içiyoruz. Suyumuzu da ihmal etmiyoruz. Bu programda Herbalife Formül 1 besleyici shake karışımı, günlük kalori alımını kısıtlamak, kısıtlarken de bir öğünde alınması gereken tüm besin, vitamin ve minerali tedarik etmek, sağlıklı beslenmeye destek etmek için kullanıyoruz.

herbalife bağımsız üyesi telefonu:0536 612 90 09

  Yukarı kilo kontrolu programında; eksik olan kilolarımızı fazlalaştırmak için günde üç öğün kullanılması gerekiyor. Kilo eksiğinde tercihen bol karbonhidratlı yemeklerin ardından yukarıda hazırlanışı anlatılan miktarda  yapılarak içilecek. Bu uygulama günün her öğününde tekrar edilecek. Herbalife Formül 1 besleyici shake karışımı bu programda günlük kalori alımını arttırıp, sağlıklı beslenmeye destek olarak kullanılmaktadır.

  İdeal kahvaltı programında; ise sabah kahvaltısı olarak tek öğün şeklinde kullanılmaktadır. Herbalife Formül 1, Herbal Aloe içecek ve Herbalife Konsantre Termojetiks bitkisel yeşil çay üçlüsü ideal kahvaltı haline gelmiştir. Herbalife ideal kahvaltı, aşağı kilo kontrol programını tamamlamış ve formda kalmak isteyenler, sabah kalktığında yorgunluk, bitkinlik hissedenler, gün içinde zinde kalmak isteyenlere kesinlikle önerilen bir programdır. Güne sadece şeker ve karbonhidrat ile başlamak yerine, protein ağırlıklı gereksiz şeker içermeyen ve antioksidan içeren bir kahvaltı ile sağlıklı ve dengeli beslenmeye destek olarak kullanılmaktadır.

herbalife 0536 612 90 09

  Herbalife Formül 1 öğün yerine geçen besleyici shake karışım yarım yağlı süt ile karıştırıldığında vücudumuza verdiği sadece 220 kalori ile hem günlük kalori alımımızı dengeler, hem de zengin vitamin, mineral ve besin içeriği ile sağlıklı dengeli beslenmeye çok büyük destek vermektedir. Daha detaylı bilgi almak için bizim ile irtibata geçebilirsiniz. www.kilokontrolyolu.com
  


ilgili bağlantı: kilo kontrolu, sağlıklı beslenme
kilo kontrolu


Yorumlar - Yorum Yaz
ÜYELİK BİLGİLERİ
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam57
Toplam Ziyaret623990
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
TAKVİM
SİTE HARİTASI
GOOGLE TRANSLATE