• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/herbalkocaeliizmit?ref=bookmarks
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905366129009
  • https://twitter.com/LVNTDINCEL
  • https://www.instagram.com/kilo_mucizesi_oksan
 
    • BAĞIMSIZ HERBALIFE NUTRITION ÜYESİ 0536 612 9009
    • Merhaba Biz Levent Dinçel ve Okşan Dinçel Size Herbalife Ürünleri İle İlgili Danışmanlık Yapmaya Hazırız.
HERBALIFE
İPUÇLARI

Alışkanlıklarınızı Değiştirerek Temiz Bir Cilde Kavuşun.

 Temiz Bir Cilt, Herbalife


ALIŞKANLIKLARINIZI DEĞİŞTİREREK TEMİZ BİR                                CİLDE KAVUŞUN

  Temiz ve daha genç görünen bir cilt için yapmanız gereken, kötü alışkanlıkları iyi alışkanlıklara dönüştürmek. İşte temiz ve sağlıklı görünen bir cilt için hemen vazgeçmemiz gereken birkaç alışkanlık:

  Dokunmayın

 Her ne olursa olsun, sivilcelerinizi sıkma isteğinize karşı koymalısınız. Bu şekilde bakteriler cildinize yayılabilir ve bu da enfeksiyona sebep olabilir. Hatta ilerleyen zamanlarda cildiniz de istenmeyen izler kalabilir. Bu nedenle cildinize dokunma ve sıkma alışkanlığından hemen vazgeçmelisiniz.

  Yastık Kılıflarını Değiştirin
 Gece uyurken saçımız ve cildimiz yastık kılıfına temas eder. Saç yağları ve bakım ürünleri yastık kılıfına bulaşır ve buradan da cildinize, omuzlarınıza ve hatta sırtınıza geçer. Bunu önlemek için yastık kılıflarını yıkamak her zaman mümkün olmuyorsa, kılıfın içini dışına çevirin veya yastığı ters çevirerek kirlerin cildinizde birikmesini önleyin.

  Telefonunuzu Temizleyin
 Telefonunuz cildinize değerse, telefondan yüzünüze, yüzünüzden de telefona bir şeyler geçer ve temizlenene kadar da bunlar telefonun üzerinde kalır. Bunu önlemek için sprey el temizleyicisi veya antibakteriyel ıslak mendil kullanın.

  Saçınızı Arkada Toplayın
 Saçınızda her türlü tortu, yağ, ürün kalıntısı ve parfüm bulunur. Toplanan tüm bu bakteriler ve kirler saçınıza yerleşir ve her temasta yüzünüze, omuzlarınıza ve sırtınıza bulaşır. Bu alışkanlığınızdan vazgeçin ve spor salonunda egzersiz yaparken, hatta kanepeye uzanıp kitap okurken saçınızı arkada toplayın.

  Makyajınızı Çıkartın
 Her gece yatmadan önce mutlaka bunu yapmalısınız. Hatta, egzersiz yapıyorsanız, temiz bir cilde kavuşmak için egzersizden önce ve sonra cildinizi temizlemeniz gerekir. Makyaj, egzersiz sırasında salgıladığınız ter ve yağlarla karışır ve gözeneklerin tıkanmasına yol açar. Bu yüzden egzersizden önce ve sonra cildinizi temizleyin ve bunu basit bir alışkanlık haline getirmek için yüz temizleme mendillerini yanınızda bulundurun.

  Alkole Hayır
 Alkol içeren cilt bakım ürünleri cildinizi kurutur ve kuru ciltler, yağlı ciltlerden yada gerektiği kadar nemlendirilen ciltlerden daha yaşlı görünür. Bu yüzden alkol içermeyen ürünler tercih edin.

  Saçınızı Makyajdan Önce Yapın
 Önce makyaj yapıp sonra saç kurutma makinesini çalıştırırsanız saç kurutma makinasından gelen ısı, makyajınızın erimesine ve akmasına neden olur. Bu durumda makyaj gözeneklere yerleşir ve bu da en sonunda aknelere neden olur. Bu alışkanlığınızı değiştirmeye çalışın.

  Gözlüklerinize Dikkat Edin
 Eğer burnunuzda, şakaklarınızda ya da yanaklarınızın üst kısmında akneler beliriyorsa, sebebi gözlüğünüz olabilir. Gözlüklerinizin camlarını, saplarını ve burun kısmını alkol veya sprey el temizleyicisi ile temizleyip yumuşak bir bez parçasıyla silerek bakteri, yağ ve kalıntıları yok edebilirsiniz.

  Vücudunuzu İhmal Etmeyin
 Akneler, vücudumuzun farklı yerlerinde çıkabilir (omuzlarınızdaki ve sırtınızdaki akneleri düşünün). Sadece yüzünüzü yıkayıp temizlemek yeterli değildir. Cildinizi temiz tutmak için tepeden tırnağa yıkanmayı ve nemlendirici kullanmayı ihmal etmeyin. Egzersiz sonrasında terli giysilerinizi hemen çıkarmaya özen gösterin ve her zaman cildinizi temiz bir havlu ile kurulayın. Asla aile boyu kullanılan el havlusunu tercih etmeyin.


  Jacquie Carter
 Herbalife Global Dış Beslenme Ürün Eğitmeni ve Dış Beslenme Ürün Pazarlama Direktörü
 Yorumlar - Yorum Yaz
ÜYELİK BİLGİLERİ
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam96
Toplam Ziyaret629748
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar32.921033.0530
Euro35.842835.9864
TAKVİM
SİTE HARİTASI
GOOGLE TRANSLATE