• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/herbalkocaeliizmit?ref=bookmarks
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905366129009
  • https://twitter.com/LVNTDINCEL
  • https://www.instagram.com/kilo_mucizesi_oksan
 
    • BAĞIMSIZ HERBALIFE NUTRITION ÜYESİ 0536 612 9009
    • Merhaba Biz Levent Dinçel ve Okşan Dinçel Size Herbalife Ürünleri İle İlgili Danışmanlık Yapmaya Hazırız.
HERBALIFE
İPUÇLARI

Herbalife İdeal Kahvaltı

Atalarımızında söylediği gibi kahvaltı altın öğün olarak nitelendirilmektedir. Bunun en önemli nedeni, vücudumuzun biz uykuda olduğumuz süre içinde de çalışıyor, olmasıdır. Bir günün hemen hemen ücte birini uyuyarak geçiriyoruz ve 4-5 saat arasında acıktığımızı düşünürsek, 8 saatlik bir uykudan sonra vücudumuzun tüm hücreleri ile acıkmış olarak uyanacağından hiç kuşkumuz olmamalıdır. Genelde bu acıkma durumunu, karnımızın acıkması gibi düşünüyoruz ve midemizi doldurduğumuzda herşeyin yoluna gireceğini zannediyoruz. Halbuki durum hiçte böyle değil. Acıkan sadece midemiz olmuyor, bütün vücudumuz yani milyonlarca hücremiz acıkıyor. Bunu böyle değerlendirirsek, mutlaka ki vücudumuzu doyurmak için daha detaylı düşüneceğiz.
  Çok farklı zaman aralıkları süresince yaşayıp ölen ve yenilenen hücrelerimiz, bir çok farklı besin, vitamin ve minerale ihtiyaç duymaktadır. Hücrelerimizin yaşama ve yenilenme süreçlerinde bize düşen, onlara ihtiyaçları olan beslenme unsurlarını sağlamaya çalışmaktır. Gel gelelim, biz bunu hiç dikkate almayarak ya hiç kahvaltı etmiyoruz, yada birkaç poaça ile bir bardak çayı kahvaltı ettim sanarak tüketiyoruz. Düşünün bir kere 8-10 saat boyunca acıkan bir vücuda öğlen öğününe kadar hiç bir şey vermiyorsunuz ve bu açlık 15 saate ulaşıyor. Hal böyle olunca öncelikle kan şekerimiz dalgalanmaya başlıyor, bu da vücut dengemizin bozulma başlangıcını oluşturuyor.
  Açlığa mahkum ettiğiniz hücreleriniz vaktinden önce yaşlanmaya, ölmeye ve daha zor yenilenmeye mahkum oluyor. Beynimiz yeterli yakıtı alamadığı için düzgün çalışmıyor. Böyle bir düzen vücudumuza yapabileceğimiz en büyük kötülüklerden biridir. Aslında acıkan hücrelere sadece poaça, simit, şekerli çay vermek yani karbonhidrat ve şeker yüklemesi yapmakta vücut için zararlı şeylerin başında gelmektedir. 
  Yapılabilecek güzel bir kahvaltı besin, vitamin ve mineral bakımından zengin, protein içeriği yoğun, bünyesinde antioksidan bulunduran, sindirim sistemine destek olacak, uzun süre boş kalmış bir mideyi yormayacak sıvı bir kıvamda olmalıdır. O kadar çok gıdayı bir araya getirebilecek kahvaltıyı dizayn etmek, kendi imkanlarımız ile mümkün gözükmüyor.
  Bu aşamada Herbalife tüm dünyada 1980 yılından bu yana geliştirdiği tecrübesi ile insanların yardımına koşuyor. Herbalife ideal kahvaltı programı 3 Herbalife ürününden oluşuyor ve vücudumuzun bir öğünde alması gereken bitkisel protein, besin, vitamin, mineral, antioksidanlar ve sindirim sistemi desteği veriyor.

herbalife bağımsız üyesi, 0536 612 90 09

  Herbalife Formül 1 öğün yerine geçen besleyici shake karışım kahvaltının besin, vitamin ve mineral kısmını sağlar. Herbalife termojetiks konsantre bitkisel çay ise yeşil çay içeriği ile antioksidanları, Herbalife Herbal Aloe Konsantre içecek de, mide çeperindeki hücrelerin tazelenmesi ve sindirim sistemine destek vermektedir. Her şeyi ile bilim adamları tarafından hazırlanan bu kahvaltıyı herkese tavsiye ediyoruz. Bizim ile irtibata geçerek detaylı bilgi almanızı dileriz. 0536 612 9009

ilgili link:Herbalife İdeal Kahvaltı


Yorumlar - Yorum Yaz
ÜYELİK BİLGİLERİ
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam41
Toplam Ziyaret620453
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar32.098532.2271
Euro34.815134.9546
TAKVİM
SİTE HARİTASI
GOOGLE TRANSLATE